Satış Ortaklığı
KALIP VİTRİNİ

Satış Ortaklığı Nedir?

İstediğiniz platformda tanıtım yapıp satış yapabilirsiniz. Sizin referansınızla gelen satışlarda size komisyon veriyoruz. Paketleme, sipariş verme, kargolama, faturalandırma gibi hiç bir sorumluluğunuz ve süreçte yapmanız gereken bir işlem bulunmuyor. Dilediğiniz yerde tanıtım, reklam ve pazarlama yapabilirsiniz.

Size özel vereceğimiz referans kodunu sadece müşterilerinizin sipariş esnasında girmesi yeterlidir. Sizin referans kodunuzla gelen tüm siparişlerde size komisyon veriyoruz. 

Komisyon oranları müşterinizin sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir. 

Satış Ortaklığı İle İlgili Sorular

Neden Kalıp Vitrini Satış Ortağı olmalıyım?

Gerek İnternet, gerek dükkan veya gerek evinizden pasif gelir elde etmek ve aynı zamanda ihtiyacınız olan ürünleri satın alarak ek kazanç sağlamınız için Kalıp Vitrini satış ortaklık programı idealdir. 

Eşinize, dostunuza tanıtabilir, sayfa veya dükkanınızda ürünlerimizi pazarlayabilirsiniz. İsterseniz doğrudan siz satabilir veya müşterilerinize referans kodu vererek onların satın almasını sağlayabilirsiniz.

Satış Ortağı nasıl olabilirim?

Başvurunuzu WhatsApp hattımızdan: +90 542 109 22 41 veya Email adresimiz: info@kalipvitrini.com üzerinden de bize iletebilirsiniz. Satış ortaklığı için sizden hiç bir belge talep etmiyoruz. Sadece telefon numarası ve Email adresiniz yeterlidir.

"Satış Ortaklığı" başlığı ile kayıt olacağınız email üzerinden bize iletebilirsiniz.

Satış ortaklığı ücretli mi?

Hayır, hiç bir zaman sizden satış ortağımız olduğunuz için ücret talep etmiyoruz. Satış ortaklığı programımız ücretsizdir. 

Satış Ortaklığı Süreci nasıl işliyor?

Sürecimiz son derece basit ve anlaşılırdır. Başvuru yaptıktan sonra satış ortaklığınız onaylanınca size özel "Referans Kodu" veriyoruz. Müşterilerinizle bu referans kodunu paylaşıyorsunuz. Alışveriş yapan ve sizin referans kodunuzu belirten tüm müşteri siparişlerinde size komisyon ödüyoruz.

  1. Ürünlerimizi tanıt, referans kodunu müşterilerinle paylaş.
  2. Müşteriler sizin referans kodunuzla alışverişini tamamlasın.
  3. Ürün müşteriye teslim edildikten 7 gün sonra banka hesabına hak edişini gönderelim.
Satış ortağı olup, kendim ürün satın alabilir miyim?

Evet, satış ortaklarımız da sipariş verebilirler. Verdiğiniz siparişten komisyon alırsınız. 

Ayrıca ürünlerimizi siz de istediğiniz fiyata satın alıp, satışını istediğiniz yerlerde yapabilirsiniz. Ancak bu tarz bir iş modeli için daha çok kazanç sağlayabileceğiniz bayilik modelimizi tavsiye ederiz. 

Satış Ortağı başvurusu yaptıktan sonra belli bir oranda satış getirmek zorunda mıyım?

Hayır. Satış ortaklığınızda satış kotası bulunmuyor. Hiç satış gelmese de satış ortaklığınız devam eder.

Satış Ortaklığı Komisyon Oranları