Kargo ve Teslimat Süreçleri ülke genel şartlarına bağlı olarak güncellenmektedir. Bu kapsamda değişim ve düzeltim hakkını Kalıp Vitrini Çevrim İçi Mağazası saklı tutar.

Çevrim içi mağazamızdan yaptığınız siparişler aynı gün tarafımıza ulaşır. 12.00’e kadar gelen siparişler aynı gün, 12.00 sonrası gelen siparişler ise ertesi gün İŞLEME ALINIR. Kapıda ödeme yönteminde ise sipariş, adres teyit edildikten sonra EFT/Havale yönteminde ise ödeme yapıldıktan sonra işleme alınmaktadır.

Siparişler işleme alındıktan 1 veya 3 iş günü içerisinde hazırlanıp, anlaşmalı kargoya teslim edilir. Kocaeli ve İstanbul yakınlarına teslimattan itibaren kargonun ulaşması 1 – 2 gün, diğer bölgelere ise 5 ila 7 günü bulabilir.

Siparişleriniz ve kargo ile ilgili süreçleri “Sipariş Takip” sayfamızdan yapabilirsiniz.

Siparişinizle ilgili bir sorun olması durumunda tarafınıza en hızlı iletişim kanalından ulaşım sağlanır. Bu kapsamda tarafımıza ileteceğiniz bilgilerin doğruluğu önem arz eder. Bayram tatillerinde teslimat yapılmaz.

Ürün teslimatları anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerince size teslim edilmektedir. Stoğu tükenen ürünlerin siparişten itibaren 4 ila 30 gün bekleme hakkı bulunur. Bu süreçte müşteri koşulsuz iptal edebilir. Bu süre sonrasında tedarik edilememesi durumu olursa ücret iadesi gerçekleştirilir.

Kargo ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda bize, WhatsApp hattımızdan veya Instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kargoya hazır olan siparişler hafta içi 12.00’e kadar teslim edilir. Hafta sonu kargo çıkışımız bulunmuyor.

Anlaşmalı Kargo Firmalarımız

PTT Kargo ile gönderim yapıyoruz. Ayrıca alternatif olarak diğer kargo firmalarıyla da anlaşmalarımız mevcuttur. PTT dışında ek hizmet ücreti ile diğer aşağıda listelediğimiz kargoları da seçebilirsiniz.

Anlaşmalı Olduğumuz Ek Hizmet Bedelli Kargo Firmaları

 1. MNG Kargo,
 2. Yurtiçi Kargo,
 3. Aras Kargo,
 4. Sürat Kargo.

Kargo Ücretleri

1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kargo ödemesini biz yapıyoruz. 1000 TL altındaki siparişlerde ise sabit kargo tarifesi, esnek kargo tarifesi ve indirimli kargo tarifesi olmak üzere 3 farklı kargo tarife yöntemi kullanıyoruz. Kargo ücretlerini sipariş oluşturup ödeme sayfasına ulaştıktan sonra adres bilgilerinizi girdiğinizde görebilirsiniz.

 • Sabit Kargo Tarifesi: Türkiye’nin her yerine sabit ücretle gönderim yapılır. Bu ücretler kargo firmasına göre değişim gösterir.
 • Esnek Kargo Tarifesi: Sipariş durumu ve tutarına göre değişen, ağırlık ve ürün özelliğine göre farklılık gösteren kargo tarifesidir.
 • İndirimli Kargo Tarifesi: 1000 TL altındaki siparişlerde sepet tutarına bağlı değişen indirimli kargo tarifesidir. Sepet tutarınız arttıkça kargo ücretiniz düşer ve düşen farklı biz öderiz.

Kapıda Ödemeli Teslimat

Kapıda ödemeli teslimat hizmetimiz yalnızca PTT Kargo üzeri gönderilen siparişlerde geçerlidir.

Kapıda Ödeme Ek Ücreti

Tüm kargo firmalarında kapıda ödeme bulunmaz. Kapıda ödeme sunanlar ise ek hizmet bedeli alıyor. Bu hususta anlaşmalı olduğumuz kargo firması üzerinden siparişleriniz kapıda ödemeli olarak gönderilir ve kapıda nakit toplam tutar içerisinde bu ücret sizden tahsil edilir.

Güncel kapıda ödeme tutarını ödeme ekranında “Kapıda Nakit Ödeme” yöntemini seçtiğinizde görebilirsiniz.

Kapıda Ödeme Limitleri

Kapıda Nakit Ödeme Yöntemi sadece 100 TL üzeri ve 1000 TL altı siparişlerde geçerlidir. 1000 TL üzeri siparişlerde veya 100 TL altı siparişlerde kapıda ödeme yöntemi ile ödeme yapamazsınız.

Sizin Anlaşmalı Olduğunuz Kargo Firmaları İle Gönderim

Biliyoruz ki kurumsal birçok firma kendi anlaşmalı kargosunu kullanıyor ve bazıları bizim kargo ücretlerimizden çok daha uyguna gönderim yapabilmektedir. Biz de bu kapsamda sizi kendi anlaşmalı kargomuzla gönderime zorlamıyoruz. Sizin anlaşmalı olduğunuz kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderim yapabiliyoruz. Bu doğrultuda aşağıdaki kargolardan anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını ve anlaşma kodunuzu ödeme ekranındaki ilgili alana eklemeniz yeterlidir.

 • MNG Kargo,
 • Yurtiçi Kargo,
 • PTT Kargo,
 • Aras Kargo,
 • Sürat Kargo…

Hatalı / Eksik Siparişler

Kargo firmasından teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde, derhal bizimle irtibata geçiniz. Paketi açılmış veya hasar görmüş kargoları, kargo yetkilisiyle rapor edip, derhal bizimle irtibata geçiniz.