Kalıp Vitrini

Hakkımızda

İşimizi seviyor, el emeği göz nuru sanatımızı sizlere adıyoruz.

Kalıp Vitrini olarak, alanında uzman ekibiyle atölyelere, kişilere, hobi işiyle ilgilenenlere, kırtasiye ve öğrencilere, etkinlik mekanlarına ve satıcılara çeşitli silikon kalıplar, silikon kalıp üretim ve kullanımı için gerekli ham madde ve malzemeler üretiyoruz. Saksı, Mumluk, Heykel, Biblo ve daha birçok obje üretimini bizzat atölyemizde yapıyoruz.

Temel çalışma ilkemiz sipariş dahilinde özel üretimi gerçekleştirip, adresinize ürünü teslim sağlatmaktır. Temelde silikon kalıp üretim ve satışına ek RTV2, Kokulu taş tozu, silikon tabanca, ham veya boyalı biblo ve dekoratif saksı, mumluk gibi ilgili olabilecek alternatif ürünleri de sizlere sunuyoruz.

Kalıp Vitrini Logo Niş Arka Plan
KALIP VİTRİNİ ÇALIŞMA KOŞULLARI

ÜRETİM - TEDARİK - PAZARLAMA

A'dan Z'ye doğal ve el yapımı silikon kalıpları üretiyor, satıyoruz. Ek satış ortağımız olmak isteyenlere de bayilik ve XML bayiliği veriyoruz.

Kadın girişimci olarak atıldığımız bu yolda her geçen gün daha kaliteli ürünler üretiyor,  daha uygun fiyata ve çok daha hızlı sizlere ulaştırıyoruz. 

Özel silikon obje ve kalıp taleplerinize en iyi düzeyde karşılık vermek için çaba sarf ediyoruz. 

Sektöre yeni bir soluk kazandırmak için ayrıca çeşitli AR-GE çalışmaları yürütüyor, birtakım projeler üretiyor, hali hazırdaki oluşum, topluluk ve projelere dahil olmaya çalışıyoruz.

Kalıp Vitrini @ 2023

Kalipvitrini.com

ÇALIŞMALARIMIZ

100
+100 Silikon Model
2000
Memnun Müşteri
10
+10 İş Bayi
30
+30 İş Ortağı
81
Tüm İllere Teslimat
100
%100 El Yapımı
Kalıp Vitrini Atölye - Mağazası olarak bize dair bazı bilgi ve veriler

Hakkımızda Bazı Soru ve Cevaplar

Muhtemel soru-cevapları ve değerli müşterilerimizden gelen soruları derleyip bize dair temel bilgileri sizlerle paylaşmayı uygun gördük. 

Öncelikle Kalıp Vitrini markamıza gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen markamız, Körfez/Kocaeli merkezli atölyemizde gelişimine devam ediyor. Yani depo, üretim merkezi ve mağaza adresimiz Körfez/Kocaeli.

Bize bir konuda teklif, bilgi veya soru yöneltmek isterseniz resmi email adresimiz: info@kalipvitrini.com

Birde sizler için email bülteni kurduk. Böylece hiç bir ücret ödemeden  indirim, kampanya, yeni ürün vb. bilgilere öncelikli ulaşabiliyor ve  ilk siz haberdar olabiliyorsunuz. Bültenimize abone olmak ister misiniz? 

Devam edelim. 

Öncelikle resmi ve klişe bir hakkımızda yazısı yazabilir ve bunun profesyonel yaklaşım olduğunu belirtebilirdik. Fakat biz, sıcak ve samimi bir yaklaşım sergilemeyi  tercih ediyoruz. İşimizde de sıcak ve samimi olduğumuz gibi, bizim hakkımızda duyacaklarınızı da sizlere samimi olarak aktarmak istiyoruz. Her hangi bir resmi prosedür veya kısıtlama olmadan bizimle iletişim kurabilir, destek talep edebilirsiniz. 

Üretim ve pazarlamanın ötesinde birçok çalışma yürütüyoruz. Web sitemizin alt yapı, SEO, Reklam ve Gelişim gibi birçok işlemini bizzat kendi ekibimize yaptırıyoruz. PTT Kargo başta olmak üzere Vestel iştiraki Geliver.io ortaklığı ile MNG, Sürat, Aras ve Yurt içi gibi diğer kargo firmalarıyla da gönderim yapıyoruz. PTT Esnafım ve beraberinde Paratika ile Akbank Sanal Pos sistemlerini bir bütün olarak ödeme sistemlerimizde barındırıyoruz. 3D güvenli ödeme için gereken tüm alt yapı sunulmaktadır. 

Ödemelerden bahsetmişken sadece kredi kartıyla tek çekim ödeme seçeneğimiz yok. Taksitli olarak kredi kartınızdan da ödeme yapabilirsiniz. EFT/Havale ile de ödeme yapabilir, güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. “Ben sizi ilk defa keşfettim. Güven sorunu yaşamak istemiyorum.” veya “Kredi kartı – banka kartı kullanmıyorum” deyip kapıda ödeme yapmak isteyebilirsiniz. Kapıda teslimat esnasında nakit ödeme de yapabilirsiniz. 

Sosyal medyadan biraz da bahsedelim. Instagram, Facebook, Medium, Pinterest, Youtube, Linkedin vb. birçoğunu aktif kullanmaya çalışıyoruz. Hepsinde var olmaya ve sizlere hizmet sunmaya çalışıyoruz. Lütfen sosyal medya hesaplarımızın yer aldığı “Sosyal Medya Hesaplarımız” sayfasındakiler dışında oluşturulmuş hesaplara itimat etmeyiniz. 

Ürünlerimiz dışında hizmetlerimiz, proje ve çalışmalarımızı da merak ediyorsanız “Kalıp Vitrini Dünyası” sayfamızı inceleyebilirsiniz.