Öncelikle, “neden bizi tercih etmelisiniz” sorusuna yanıt vermeden önce şu soruya yanıt vermek istiyoruz: “Biz Kimiz ve Ne Tür Bir Hizmet Sunuyoruz?“. Bu konuda “Hakkımızda” sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Biz, merkezi İlimtepe Mahallesi Körfez İlçesi ve Kocaeli İli olan Silikon Kalıp ve Malzemeleri Üretim Atölyesiyiz. El yapımı, doğal yöntemlerle silikon kalıplar, ham veya boyalı saksı – biblo ve objeler, taş tozu ve harç gibi malzemeler üretiyoruz. Ayrıca ham madde ve malzeme mahiyetinde Silikon, RTV 2, Vernik, Alçı vb. malzemeler de tedarik ediyoruz. Bu kapsamda hobi ve etkinlikler için ihtiyacınız olan ürünleri bizzat üretiyor ve imalatçı olarak kaliteli üretim gerçekleştirmeye çalışıyoruz. İmalatını ve tedarikini yaptığımız ürünleri resmi web sitemiz, diğer satış kanalları ve Trendyol, PTT AVM vb. pazar yerlerinde satışa sunuyoruz.

“Neden Bizi Tercih Etmelisiniz” Sorusunu Yanıtlayalım

Birkaç özel ve nadide çeşit dışında genelde piyasada alternatifi, benzeri veya tıpatıp aynısı olan birçok modeli bizler de üretiyor ve gönderim yapıyoruz. İşte bizi diğer meslektaşlarımızdan ayıran özellikler neler, niçin bizi tercih etmeniz gerektiğini kısa ve öz biçimde sizlerle paylaşmayı uygun gördük.

Piyasa koşullarının çok altında fiyata ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Evet, gerçekten sunduğumuz ürün yelpazesini incelerseniz piyasa fiyatlarının çok altında olduğunu göreceksiniz. Bazı ürünlerde ise hizmet ve kalitemizi tanıyabilmeniz için sıfır kar oranıyla fiyatlarda satış gerçekleştiriyoruz. Düşük fiyat politikamızın amacı kalitesizlik asla değildir. Ülkemizde genel bir yanılgı bulunuyor. “Düşük malının tridi yenmez”. Biz, piyasadaki ürünlerin birçoğundan daha kaliteli ve öz verili üretim yapmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımızı uygun tutmamızın nedeni ise ülkemizin yaşamakta olduğu ekonomik sorunlar ve alım gücünün düşmesidir.

Biz, genellikle hobi ve etkinliğe yönelik ürün yelpazesi ile hizmet veriyoruz. Bilinen gerçek şu ki, kişi temel ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra hobi ve etkinliklerine vakit ve sermaye ayırabilir. Herkes hobi edinebilsin, her türlü olanağa kolay erişebilsin ve etkinliklerde bulunabilsin diye fiyat politikamızı uygun oranlı olarak belirledik.

Özellikle çocuk gelişimi, eğitim sektörü, evden iş modeli, kadın girişimci gibi hususlarda bizim de çorbada tuzumuz olsun istiyoruz. Bu yüzden fiyatlarımız her zaman uygun oranda seyredecektir.

Kaliteli ham madde ve işçilik sunuyoruz.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz; biz makine veya fabrika üretimi ile imalat yapmıyoruz. Seri ve çok uyguna üretim olanağımız bulunmuyor. Çünkü biz, sağlıklı, güvenli ve kaliteli ürün üretmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda doğal yöntemlerle el yapımı ürünler imal ediyoruz. Gerek silikon kalıplarımız, gerek obje, saksı ve biblolarımız ve taş tozu gibi ürünleri kendimiz doğal yöntemlerle üretiyoruz. Bu üretim safhasında doğal ve sağlığa zararlı tüm madde ve yöntemlerden kaçınıyoruz. Doğal ve kaliteli olduğu için maliyet ve ham madde fiyatları da doğal olarak piyasa koşullarına göre çok daha yüksek. Ancak biz bunu ürün fiyatlarımıza yansıtmıyoruz. Kar oranımızdan düşüyoruz.

Craft Marka 1. Sınıf Kalite RTV 2 Kalıp Silikonu kullanıyoruz. ABS marka alçı, İnşaat alçısı, Kartek Karonpiyer alçısı, Best Marka ayırıcı vb. kullanıyoruz. Sunduğumuz tüm silikon kalıplar, objeler ve saksılar kendi üretimimiz, obje üretimi için kullandığımız taş tozu kendimizce förmülleştirip geliştirdiğimiz bileşim ve taş tozudur.

Uygun kargo ücreti ile gönderim yapıyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması PTT Kargo olup, piyasa koşullarının altında kargo ücretleriyle hizmet veriyoruz. Bazı ürünlerde ve 500 TL üzeri alışverişlerde ise kargoyu biz karşılıyoruz. Ayrıca alım miktarına göre kargo ücretinin bir kısmını da biz karşılıyoruz.

Alternatif kargo seçeneği sunuyoruz.

Web sitemizde birçok eticaret sitesinde sunulmayan gönderi seçeneğini sunuyoruz. Sizin varsa kendi anlaşmalı olduğunuz kargo firması, onun üzerinden gönderim yapabiliyoruz. Böylece sizin kargo ücretiniz daha uygun ise çok daha uyguna teslim alabilirsiniz.

Özel kampanya ve indirimler, ek kuponlar sunuyoruz.

Belli zamanlarda değişen özel kampanyalar ve indirimler uyguluyoruz. Tüm kampanyaları “Kampanyalar” sayfamızdan inceleyebilir veya Instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

KVKK’yı ve Sizleri önemsiyoruz.

Web sitemizden yaptığınız alışverişlerde zorunlu talep edilen adres vb. bilgileriniz ile kişisel verileriniz siz istemediğiniz sürece sitemizde uzun süreli saklanmaz ve siz istemedikçe size reklam, tanıtım, duyuru vb. mesajlar ve emailler asla atılmaz. Çerez kullanımı da sizin onay ve bilginiz dahilindedir.

Talep etmeniz durumunda web sitemizdeki tüm verileriniz silinebilir.

Hediye paket konseptimiz bulunuyor.

Sektörde birçok site ve firmanın sunmadığı hediye paketi konsepti web sitemizde sunulmaktadır. Satın aldığınız silikon kalıp ve malzemeler dahil, saksı ve objeler, dekoratif öğeler hediye paketi yapılabilmekte, hediye notu eklenebilmektedir.

İptal ve İade kolaylığı sağlıyoruz.

Yasal olarak teslimattan itibaren 7 gün içerisinde “İptal İade Politikamız” çerçevesindeki kurallara uygun olarak ürün değişimi, iptal ve iadesi talep edebilirsiniz. Biz, bunun ötesinde 14 günlük ek iptal güvencesi daha sunuyoruz ve bu güvence ile temel politikalara ek beğenmeseniz bile değişim ya da iade talep edebilirsiniz. Sektörde ilk ve tek bizde bu uygulamanın olduğunu söyleyebiliriz.

Ödeme kolaylığı sunuyoruz.

Kredi kartı, EFT, Havale, Kapıda Ödeme gibi farklı ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Ayrıca birçok karta taksit imkanımız da mevcuttur.

%100 Memnun müşteri ilkesini benimsiyoruz.

Ürettiğimiz ve tedarik ettiğimiz tüm ürünlerin kalitesine ve müşterilerimizi memnun edebilmesine özen gösteriyoruz. Gerek ürün, gerek paketleme, gerek kargo ve temin ile teslimat süreçlerine kadar satış öncesi ve sonrası tam destek vermeye çalışıyoruz. Memnuniyetiniz için gereken özveri ve desteği sunuyoruz.

İletişim ve ulaşılabilir olma özelliğini ön planda tutuyoruz.

Bize 7/24 WhatsApp hattımızdan ve mesai saatleri içerisinde irtibat numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca mail, canlı görüşme, Instagram ve Facebook gibi ileti ve sosyal ağ platformlarından da desteğimiz mevcuttur. Bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kalıp Vitrini %100 yerli sermayenin ürünüdür.

Tüm süreç yerli sermaye ile geliştirilmektedir. Ürettiğimiz ürünler yerli ürünüdür. Türkiye menşei ile üretilip gönderilir.

Bizi tercih etmeniz için diğer sebepler:

  1. İstihdam odaklı projelendirme yapıyoruz.
  2. Kaliteli ve kullanışlı ürünler üretiyoruz.
  3. Ücretsiz soru – cevap ve destek hizmeti sunuyoruz.
  4. Tüm siparişlerde yasal ve kurumsal fatura kesiyor, Email adresinize eArşiv olarak teslimattan itibaren 7 gün içinde iletiyoruz.
  5. Elimizde olmayan ürünleri talep dahilinde sizler için tedarik edebiliyor veya sıfırdan üretebiliyoruz.
  6. Haftalık/Aylık indirim veya farklı özelliklerde kupon ve kampanyalar sunuyoruz.
  7. Terazide ölçü ve hassasiyet ilkelerine riayet ediyoruz. Ölçülere ve birimlere, miktarlara önem veriyoruz. Gram ve Kilo bazlı satılan tüm ürünlerde mevcut birimin birkaç gram üzerinde ekleme yapıyoruz. Asla eksik gramajda ürün göndermiyoruz. Bu kapsamda özel ve gelişmiş hassas terazi kullanıyoruz.
  8. Sizi dinliyoruz. Sizlerden gelen öneri, istek-talep ve şikayetleri değerlendiriyor, en kısa sürede hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Hala neden bizi tercih etmeniz konusunda endişe ve sorularınız varsa lütfen bizi aramaya veya bir mesaj atmaya çekinmeyin. Aklınıza takılan tüm sorulara yanıt verebileceğimizden ve güvenli alışverişi sağlamanız için gerekli desteği vereceğimizden emin olabilirsiniz.

İletişim Formu veya aşağıdaki diğer iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.