Doğal yöntemlerle veya 3D teknolojisi ile silikon kalıp üretiyoruz.

SİLİKON KALIP ÜRETİMİ

Kalıp Vitrini olarak işimiz, öz görevimi silikon kalıp üretmektir. Atölyemizde özel AR-Ge çalışmaları sonunda kaliteli - özgün silikon kalıplar üretiyoruz.

Saksı kalıpları, mum ve mumluk kalıpları, obje ve heykel kalıpları, magnet veya anahtarlık kalıpları, sabun kalıpları ve daha birçok ürüne özel kalıp üretimi yapıyoruz. 

Üretimini yaptığımız tüm silikon kalıplarımıza "Silikon Kalıplar" sayfamızdan ulaşabilir, bütün silikon kalıplarımızı inceleyebilir ve kolayca uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Listemizde yer almayan veya listemizde bulunan ancak özelleştirmek istediğiniz silikon kalıpların da özel üretimini yapıyoruz. Özel AR-GE çalışması ve profesyonel projelendirme sonrası imalat safhasına geçiyor ve ihtiyaçlarınıza uygun silikon kalıplar üretiyoruz. Size özel silikon kalıp ürettirmek ve teklif almak isterseniz "Özel Sipariş Silikon Kalıplar"

Silikon Kalıp Üretimi ve Dökümü
Kişiye Özel Silikon Kalıplar
Sektörün temel ham maddelerini üretiyoruz.

HAM MADDE VE MALZEME ÜRETİMİ

Silikon Kalıp mı Üretiyorsunuz?

Silikon kalıp yapımcıları için RTV-, Katalizör üretiyoruz. Aynı zamanda ihtiyaç duydukları pigment, boya vb. tedarik ediyoruz. Yine kalıp üreticileri için taş tozu temelli havuzlar veya 3D teknolojisi kullanılarak geliştirdiğimiz plastik havuzlar üretiyoruz.

Saksı veya Mumluk mu Üretiyorsunuz?

Saksı - mumluk, obje, heykel vb. üretenler için taş tozu üretiyoruz. İhtiyaç duydukları zımpara, pigment, silikon kalıp, harç gibi ürünleri temin ediyoruz. 

Hediyelik Eşya mı Üretip Pazarlıyorsunuz?

Hediyelik eşya üreticisi ve satıcısı için ihtiyaç duyduğu birçok kalıbı, objeyi üretiyoruz. 

Mum veya Sabun mu Üretiyorsunuz?

Mum ve sabun üreticileri için ihtiyaç duydukları silikon kalıpları üretiyoruz.  Özel talep dahilinde mum ve sabun yapım malzemeleri, ham maddeleri de tedarik ediyoruz. 

Üretiyor, gösteriyor, bilgilendiriyoruz

EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK

Kalıp Vitrini olarak sektörde birçok farklılığı ortaya koymaya devam ediyoruz. Yalnızca silikon kalıp veya sektörel ürün üretimi yapmıyoruz. Aynı zamanda e-Ticarete veya üretim sektörüne girmenize yardımcı oluyoruz. İsterseniz bizimle e-Ticarete başlayabilmeniz için bayilik veriyoruz. Bu kapsamda eğitimler ve teknik destekler sağlıyoruz. 

Web site, SEO, Sosyal Medya vb. hususunda gelişim ve büyümenize eğitim ve danışmanlık olarak destek veriyoruz. 

Nasıl yapılır, neyle yapılır ve nerede neyle yapılır... gibi soruları eğitimlerimizde yanıtlıyoruz. 

"Eticarete girmek/başlamak istiyorum. Bilindik yöntemlerin dışında her safhada özgün ve farklı bir yaklaşımla sektöre girmek istiyorum. Ama nereden, nasıl başlayacağımı bilmiyorum." diyorsanız, doğru yerdesiniz. Silikon kalıp, hediyelik eşya, dekoratif obje vb. ürünlere ilgi duyuyorsanız tüm desteği size sunuyoruz. Ticaretinizin ilk safhasında tam destek sunuyor, yanınızda ticaretinizi destekliyoruz. 

Bayimiz olmakla ilgileniyorsanız "Satış Yap" sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğitim ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız bize Email: info@kalipvitrini.com veya WhatsApp: +90 542 109 22 41 üzeri bize mesaj atabilirsiniz. 

Hobi ve Yardımcı Malzemeler
Kalıp Vitrini

Diğer Hizmetleri

Farklı konularda özel hizmetlerimizden faydalanmak ve ek bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  • Kişiye Özel Silikon Kalıp Üretim Hizmeti,
  • RTV2 ve Silikon Kalıp Malzeme Temini - Tedarik Hizmeti,
  • Taş Tozu Üretim ve Tedarik Hizmeti,
  • Eğitim ve Teknik Destek Hizmeti,
  • Kişiye Özel Dekoratif Ürün Üretim Hizmeti,
  • Kişiye Özel Mum Üretim Hizmeti,
  • Kişiye Özel El İşi Örgü Örme Hizmeti,
  • Satıcılara XML - e-Ticaret Bayilik Hizmeti.