Biz Kimiz?

Biz, Kalıp Vitrini çevrimiçi mağazası olarak www.kalipvitrini.com” üzeri satış ve pazarlama hizmeti olarak ürün satışı yapan firmayız.

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın adres çubuğunda bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Let’s Encrypt tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. Firmamıza ait tüm online alışveriş sitelerimizde bize ait tüm bilgiler ve firma yerini belirten kroki açık olarak belirtilmiştir.

MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ

Mail Order yöntemiyle işlem sağlamıyoruz. Adımızı kullanarak sizden kredi kartı bilgileri talep eden kişi ve kişiler asla güvenmemeli, doğrudan ilgili kişiler hakkında yasal işlem başlatılmak üzere savcılığa bireysel olarak başvurmanızı tavsiye ederiz. Biz, firmamız olarak hiç bir müşterimizin kredi kartı bilgilerini talep etmiyor, saklamıyor ve sizin adınıza alışveriş yapmıyoruz. Ödeme işlemlerini bizzat kendiniz bankanızın 3D sanal paneli üzerinden gerçekleştirmektesiniz.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Yorumlar

Ürün ve içeriklerimize verilen yorumlar gerçek editörler tarafından kontrol edilmekte ve uygun görülmesi durumunda yayınlanmaktadır. Yorumlarda verilen Email, Telefon vb. bilgiler kesinlikle üçüncü part kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

Görseller

Web sitemizde kullanılan ürün görselleri ürün üreticisi ve tedarikçi firmalarından temin edilmektedir. Diğer kullanılan görsellerin tümü ise Kalıp Vitrini telifi ve lisansı altındadır. İznimiz ve bilgimiz dışında kullanılması kesinlikle yasaktır.

Çerezler

Size daha iyi hizmet sunabilmek, web sitemizin daha kullanıcı dostu çalışması için tarayıcı çerezlerinizden faydalanıyoruz. Hiç bir suretle kişisel bilgi ve hesap verilerinizi kullanmıyor, paylaşmıyor ve sizin izniniz olmadan işlemiyoruz.