Web sitemizde sepetinize eklediğiniz ürünleri “Ödeme” sayfasında onaylamadıkça siparişiniz tarafımıza düşmez. Tarafımıza düşen siparişlerde ödeme yapılmadıkça sipariş tarafımızdan onaylanıp gönderilmez.

Ödeme Yöntemleri

Web sitemizde birden fazla yöntem ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

EFT/Havale İle Ödeme

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır. 2 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır. Havale veya EFT ile yapılan alışverişlerde ödeme yaptıktan sonra havale bildirimini WhatsApp veya Email yoluyla bize yapmanız gerekmektedir. Tüm banka hesaplarından EFT/Havale yapabilirsiniz. Firmamıza ait IBAN – banka bilgileri sipariş onayı sonrası açılan ekranda size iletilmektedir.

EFT/Havale Ödemelerinde indirim uygulanmaktadır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Hesap Sahibi: Ayşegül Çelik Tapan
IBAN NO: TR78 0004 6002 7888 8000 0943 49

Hesap Sahibi: Mevlüt Tapan
IBAN NO: TR 1700 0100 1239 64654320 5001

Kapıda Ödeme

Yalnızca PTT Kargo ile yapılan gönderilerde geçerlidir. 100 ila 1000 TL arası siparişlerde sadece kapıda ödeme kabul edilmektedir ve kurye, kapıda nakit tüm ücreti talep etmektedir. Kapıda ödemelerde kargo firmaları ek hizmet bedeli talep etmekte olup, tüm ücret kapıda peşin alınmaktadır. Ödemesi yapılmayan, kabul edilmeyen siparişler tarafımıza geri dönmekte ve ilgili müşteriye tekrar gönderim “Kapıda Ödemeli” olarak yapılmamaktadır.

Kredi Kartı İle Ödeme

Kredi kartınızla 3 farklı sistem üzeri ödeme yapabilirsiniz;

  • PTT Esnafım,
  • PayTR,
  • Shopier,
  • Paratika.

Belli oran üzeri için taksit yaptırabilirsiniz.

Dolap & Gardrops Üzeri Ödeme

Dolap ve Gardrops gibi mağazalar üzerinden de siparişinizi verebilir, ödeme yapabilirsiniz. Web sitemizden sipariş oluşturduktan sonra ödeme kısmında  “Dolap & Gardrops Üzeri Ödeme” seçeneğini seçip ödemeyi tamamlamanız yeterlidir. 24 saat içerisinde WhatsApp veya Email üzeri Dolap/Gardrops linki gönderilecektir.

Link Üzeri Ödeme

Link üzeri de sipariş ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra 24 saat içerisinde WhatsApp veya Email hesabınıza ödeme linki gönderilecektir. Link üzerinden bankanızdan ödeme yapabilirsiniz.

Elden Teslim Ödeme

Yakında teslimat noktalarımızdan ürünü teslim alarak ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz. Geliştirme sürecindedir.