Web sitemizde sepetinize eklediğiniz ürünleri “Ödeme” sayfasında onaylamadıkça siparişiniz tarafımıza düşmez. Tarafımıza düşen siparişlerde ödeme yapılmadıkça sipariş tarafımızdan onaylanıp gönderilmez.

Ödeme Yöntemleri

Web sitemizde birden fazla yöntem ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

EFT/Havale İle Ödeme

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır. 2 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır. Havale veya EFT ile yapılan alışverişlerde ödeme yaptıktan sonra havale bildirimini WhatsApp veya Email yoluyla bize yapmanız gerekmektedir. Tüm banka hesaplarından EFT/Havale yapabilirsiniz. Firmamıza ait IBAN – banka bilgileri sipariş onayı sonrası açılan ekranda size iletilmektedir.

Kapıda Ödeme

Yalnızca PTT Kargo ile yapılan gönderilerde geçerlidir. 100 ila 1000 TL arası siparişlerde sadece kapıda ödeme kabul edilmektedir ve kurye, kapıda nakit tüm ücreti talep etmektedir. Kapıda ödemelerde kargo firmaları ek hizmet bedeli talep etmekte olup, tüm ücret kapıda peşin alınmaktadır. Ödemesi yapılmayan, kabul edilmeyen siparişler tarafımıza geri dönmekte ve ilgili müşteriye tekrar gönderim “Kapıda Ödemeli” olarak yapılmamaktadır.

Kredi Kartı İle Ödeme

Kredi kartınızla 3 farklı sistem üzeri ödeme yapabilirsiniz;

  • PTT Esnafım,
  • PayTR,
  • Paratika.

Belli oran üzeri için taksit yaptırabilirsiniz.