Gösterilen sonuç sayısı: 18

2’li Kare Zımpara

44,00
2’li Kare Zımpara, toplam 2 adetten oluşmaktadır. Kare yapıdadır. Taş tozu, alçı veya beton malzemeden ürettiğiniz saksı, mumluk, obje ve

6’lı Kapaksız Orta Boy Şişe – Kavanoz

36,00
6’lı Kapaksız Orta Boy Şişe – Kavanoz, toplam 6 adet boş, kapaksız şişeden oluşmaktadır. Dekoratif veya hobi amaçlı kullanabilirsiniz. *Kapaksızdır.

60 – 30 ml Şeffaf Fliptop Kapaklı Plastik Pet Likit Dezenfektan Kozmetik Şişesi – 2 Adet

24,0034,00
Adet bazında fiyatlandırma yapılmakta ve gönderilmektedir. Toplu alım için fiyat alabilirsiniz.

Best BY 1500 Hızlı Yapıştırıcı 200 Ml+50 Gr

122,00
1 Adet By - 1500 Cyanoacrylate Adhesive Aktivatör ve 1 adet de By - 1500 Cyanoacrylate Yapıştırıcı ile gönderilmektedir.

Çubuk Silikon İnce – 5 Adet

36,00
Çubuk Silikon İnce silikondur. Küçük boy silikon tabancası için uygundur. 5 Adet fiyatıdır. Ölçüleri Uzunluk: 30 Cm, Kalınlık: 1 Mm.

Kalıp Ayırıcı Sprey Best Ka 2000

112,00
Kalıp Ayırıcı Sprey Best Ka 2000, yanıcı ve silikon içeren maddedir. Kaydırıcı, yağlandırıcı özelliğe sahiptir. Renksiz ve kokusuzdur. Silikon kalıpların

Küçük Boy 20 Walt Silikon Tabancası

147,00
20 Walt Küçük Boy Silikon Tabancasıdır. İnce boyutlu silikon kullanımına uygundur. Güç: 20W Ayaklı tutamak: Var Yüksek Isı Dayanımı: Var On-Of Power tuşu:

Minik 6’li Kapaksız Şişe-Kavanoz

25,00
Minik 6’li Kapaksız Şişe-Kavanoz, 6 adet minik kapaksız şişeden oluşur. Dekoratif obje, mum vb. yapımı için uygundur. Mantar tıpa kapatılarak

Poliüretan Reçine Sıvı Plastik 1000 GR (500 + 500 Gr) – 1 Kg

259,00
Poliüretan Reçine Sıvı Plastik 1000 GR (500 + 500 Gr) – 1 Kg, 2 ayrı malzemenin bileşimi ile üretilen plastik

RTV 2 10 Shore Kalıp Silikonu 25 Kg

7.859,00
RTV-2 Kalıp Silikonu Nedir? RTV-2 Kalıp silikonu terimindeki RTV tüm dünyada kalıp silikonlarına verilmiş ortak isimdir. Açılımı Room Temperature Vulcanizing yani oda sıcaklığında donan demektir. Tüm RTV silikonlar

RTV 2 Kalıp Silikonu 1 Kg

305,00
1 Kg'lik kap ile yanında 20 veya 30 gr Katalizatörle beraber gönderilir. 10 veya 5 Shore Beyaz veya Şeffaf Renk RTV 2 Kalıp Silikonudur.

RTV 2 Kalıp Silikonu 5 Kg

1.379,00
5 Kg'lik kap ile yanında Katalizatörle beraber gönderilir. 10 veya 5 Shore Beyaz veya Şeffaf Renk RTV 2 Kalıp Silikonudur.

RTV-2 20 Shore Kalıp Silikonu 25 Kg

6.799,00
RTV-2 20 Shore Kalıp Silikonu 25 Kg, 25 KG tenekede gönderilir. Yanında yeteri miktar katalizör ücretsiz gönderilir. %2 veya %3

RTV-2 5 Shore Kalıp Silikonu 25 Kg

6.673,00
25 Kg'lik teneke ile yanında Katalizatörle beraber gönderilir. 5 Shore Beyaz veya Şeffaf Renk RTV 2 Kalıp Silikonudur.

Sleepy Easy Clean Yüzey Temizlik Havlusu 100 Yaprak

99,00
Sleepy Yüzey Temizlik Havlusu, evde ve dış mekanlarda temas edilen tüm yüzeylerde hijyen sağlamaya yardımcı olur. İz bırakmayan doğal içerikli

Toz Pigment Boya 10 Gr

49,00
Pigmentlerin dolgu maddeleri ve özel katkı maddeleriyle aktif hale getirilmesiyle oluşturulan suda eriyebilen renklendirici toz boyadır. Suda eritilerek direkt uygulanabilir.

Hobi ve Yardımcı Malzemeler: Keyifli Zaman Geçirmenin İpuçları

Hobiler, hayatın monotonluğunu kırmak, yeni beceriler kazanmak ve keyifli zaman geçirmek için harika bir yoldur. Hobi seçenekleri geniş bir yelpazede yer alır ve herkesin ilgi alanına hitap edecek bir şey bulması mümkündür. Bu makalemizde, farklı hobilerle ilgilenenler için gerekli yardımcı malzemeleri ve hobi seçiminde dikkate alınması gerekenleri ele alacağız.

Popüler Hobi Türleri ve İhtiyaçları

El Sanatları ve DIY Projeleri: El becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, örneğin dikiş, örgü, makrome veya ahşap işçiliği gibi el sanatlarıyla ilgilenebilirsiniz. Bu tür hobiler için temel malzemeler, iplikler, kumaşlar, ahşap parçaları ve el aletleri gibi unsurları içerebilir.

Kalıp Vitrini Mağazasında Hobi ve Yardımcı Malzemeler

Hobi olarak yaptığınız birçok etkinlik çalışma için birtakım malzemelere ve araçlara ihtiyacınız var. Kalıp Vitrini olarak evde veya atölyenizde yapacağınız hobi aktiviteleri için ihtiyacınız olan hobi malzemelerini ve yardımcı araçları sunmaya çalışıyoruz. Bu hususta Silikon, Silikon Tabancası, Zımpara, Taş Tozu, Fırça, Boya vb. birçok malzemeyi tedarik etmeye ve sunmaya çalışıyoruz.

Bahçecilik ve Bitki Yetiştirme: Doğayla iç içe olmayı sevenler için bahçecilik harika bir seçenektir. Tohumlar, saksılar, toprak ve bahçe araç gereçleri, bahçe tutkunlarının ihtiyaç duyacağı temel malzemeler arasındadır.

Fotoğrafçılık: Görsel sanatlarla ilgilenenler için fotoğrafçılık mükemmel bir seçim olabilir. Bir dijital fotoğraf makinesi veya akıllı telefon, lensler, tripod ve fotoğraf düzenleme yazılımı gibi malzemeler, fotoğrafçılığa başlarken gereklidir.

Hobi Seçerken Dikkate Alınması Gerekenler

İlgi Alanları: Hobi seçerken en önemli faktörlerden biri kendi ilgi alanlarınızı göz önünde bulundurmaktır. Hangi konular sizi heyecanlandırıyor? Hangi etkinlikler size mutluluk ve tatmin sağlıyor?

Zaman ve Bütçe: Hobiler, zaman ve maliyet gerektirebilir. Ne kadar zaman ayırabileceğinizi ve ne kadar bütçe ayırabileceğinizi düşünün. Bazı hobiler daha fazla zaman ve para gerektirebilirken, bazıları daha düşük maliyetli ve zaman açısından esnek olabilir.

Yetenek Seviyesi: Başlangıç seviyesinde bir hobi mi arıyorsunuz, yoksa daha deneyimli olduğunuz bir alanda mı ilerlemek istiyorsunuz? Hobi seçiminizi yetenek seviyenize göre ayarlamak önemlidir.
“Hobi ve Yardımcı Malzemeler” konulu bu makalemizde, farklı hobiler için gerekli malzemeleri ve hobi seçerken dikkate almanız gereken faktörleri ele aldık. Kendinize uygun bir hobi seçerek, boş zamanlarınızı daha keyifli ve verimli hale getirebilirsiniz. Unutmayın, yeni bir hobi edinmek sadece eğlenceli değil, aynı zamanda kişisel gelişiminizi destekleyen bir adım olabilir.

Mağazamızda bulamadığınız ve ihtiyacınız olan çeşitli hobi ve yardımcı malzemeleri  tedarik edip edemememiz konusunda bizlere danışabilirsiniz. Aktif satışını yapmadığımız birçok ürün diğer mağazalarımızda veya bayi - partner üyelerimizin mağazalarında mevcuttur. Çok daha uygun fiyata sizlere temin edebiliriz.